США завтра можуть оголосити про додаткову військову допомогу Україні - ЗМІ

Сполучені Штати Америки у вівторок, 25 червня 2024 року, можуть оголосити про надання Україні нового пакета військової допомоги. Про це повідомляє кореспондентка "Голосу Америки" Карлі Бебб із посиланням на американського чиновника.

"США можуть уже завтра оголосити про надання Україні додаткової військової допомоги в обсязі $150 млн. Про це американський чиновник повідомив журналістці Голосу Америки Карлі Бабб", - пише видання.

Як повідомлялося, США оголосили про виділення понад 1,5 мільярда доларів на зміцнення енергетичного сектора України, розв'язання гуманітарних потреб і зміцнення цивільної безпеки. 

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті