США запроваджує санкції проти пропагандистів медіагрупи "Россия сегодня"

Мінфін США запроваджує санкції щодо медіагрупи ”Россия сегодня» та її дочірніх компаній - РІА «Новости», RT, Ruptly і Sputnik. Про це йдеться в заяві на сайті відомства, - повідомляє російське бюро «Радіо Свобода».

Видання зазначає, що Вашингтон вважає, що російські медіаструктури намагаються вплинути на американські президентські вибори і підривають довіру виборців до виборчих процесів у США.

Крім того, у документі йдеться про спроби Росії за допомогою своїх інформаційних ресурсів впливати на обстановку в Молдові, дестабілізувати ситуацію в Україні та по всьому світу.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Країна
23.01.2026
16:00

Музей Корсаків у Луцьку: сучасне мистецтво, бізнес і трохи донецьких мотивів

"Вартість цієї роботи – кілька мільйонів доларів, – розповідає керівниця відділу фондів Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Катерина Михайлюк.
Всі статті