США виділять новий пакет допомоги для відновлення економіки України

США виділять 135 мільйонів доларів на відновлення економіки України та Молдови. Про це повідомляє прес-служба агентства США з міжнародного розвитку.

"Американо-російський інвестиційний фонд (TUSRIF) у партнерстві з Конгресом США переведе понад 154 мільйони доларів на підтримку тих, хто найбільше постраждав від війни Путіна проти України. Вона включає 135 мільйонів доларів для підтримки економічного відновлення в Україні та Молдові", - повідомляється у прес-релізі.

Ще 18 мільйонів доларів із єдиного траншу спрямують на підтримку громадянського суспільства та незалежних ЗМІ у росії. Гроші на це таки будуть виділені з ліквідованого американсько-російського інвестиційного фонду (The U.S. Russia Investment Fund, TUSRIF).

"Завдяки цим коштам партнерський фонд USAID зможе підтримати стійкий приватний сектор, який створить робочі місця та допоможе оживити сільське господарство та виробничий сектор у країнах", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МВФ може надати Україні багаторічний пакет допомоги на суму до 16 мільярдів доларів.

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті