США уночі перехопили на Близькому Сході понад 70 безпілотників і три балістичні ракети

Збройні сили США на Близькому Сході перехопили понад 70 ударних безпілотників і щонайменше три балістичні ракети з тих, якими Іран обстріляв Ізраїль  у ніч на 14 квітня. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на CNN та на американських чиновників.

"За словами двох американських чиновників, сили США перехопили понад 70 ударних дронів і щонайменше три балістичні ракети під час нападу Ірану на Ізраїль", -йдеться в повідомленні.  .

Як повідомляється, військові кораблі перехопили балістичні ракети в східній частині Середземного моря. За словами джерела, загалом Іран запустив понад 100 балістичних ракет по Ізраїлю.

За даними CNN, наразі ВМС США мають у цьому районі два есмінці, обидва є есмінцями з керованими ракетами, здатними перехоплювати ракети та безпілотники.

Американські винищувачі також брали участь у відповіді на напад Ірану в суботу та збивали безпілотники, запущені в бік Ізраїлю, пише CNN із посиланням на джерело.

Нагадаємо, раніше повідомлялося з посиланням на представника ізраїльської армії Даніеля Хагарі, що Іран минулої ночі випустив по Ізраїлю понад 300 безпілотників і ракет, 99% з яких було перехоплено.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті