США продовжать запроваджувати санкції проти "ПВК "Вагнер" - Білий Дім

Сполучені Штати Америки продовжать запроваджувати санкції проти "ПВК "Вагнер", щоб позбавити найманців можливості сіяти хаос і насильство. Про це 26 червня в рамках брифінгу заявив координатор зі стратегічних комунікацій у Раді національної безпеки США Джон Кірбі.

"Ми надалі вживатимемо відповідних заходів, щоб обмежити їхню здатність продовжувати сіяти хаос і насильство, де б вони не були", - розповів він.

Наразі щодо "вагнерівців" ввели санкції як проти транснаціонального злочинного угруповання. Водночас, ця "військова компанія" продовжує діяти не тільки в Україні, а й у країнах Африки та інших регіонах.

Кірбі також зазначив, що наразі зарано робити оцінки та прогнози, як "вагнерівці" діятимуть далі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Байден "відхрестився" від причетності до заколоту Пригожина.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті