США попередили РФ, що знищать усі позиції росіян в Україні, якщо ті застосують ядерну зброю — Сікорський

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський стверджує, що Сполучені Штати погрожували росії знищити всі російські військові цілі в Україні, якщо та наважиться використати ядерну зброю. Про це він заявив в інтерв’ю Guardian, повідомляє "Громадське".

"Американці сказали росіянам, що якщо ви підірвете ядерну бомбу, навіть якщо вона нікого не вб'є, то ми вдаримо по всіх ваших цілях [позиціях] в Україні звичайною зброєю, ми знищимо їх усі", — заявив Сікорський і назвав це "реальною погрозою".

Саме тому, пише Guardian, глава польського МЗС скептично ставиться до російських погроз застосувати ядерну зброю.

Крім того, за словами Сікорського, Китай та Індія також попередили росію про заборону застосування ядерної зброї: 

"І це не дитяча забавка, тому що якщо це табу також буде порушено, як і табу на зміну кордонів силою, то Китай знає, що Японія і Корея стануть ядерними державами, і, ймовірно, вони (росія та Китай — ред.) цього не хочуть", - зазначив очільник МЗС Польщі..

Нагадаємо, раніше РФ заявила, що сприйматиме F-16 в Україні як носії ядерної зброї. 

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті