США не збираються скорочувати бюджет військової допомоги Україні у 2023 році – Білий дім

Адміністрація президента США не збирається скорочувати бюджет військової допомоги Україні 2023 року. Про це 9 січня повідомляє прес-служба Білого дому.

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван нагадав, що минулого року Конгрес затвердив суму 45 мільярдів доларів у рамках об'єднаного законопроєкту.

"Це кошти, які були асигновані. Це кошти, які ми починаємо виділяти. І я не припускаю, щоб ці гроші у нас забрали", - наголосив чиновник.

Таким чином, Салліван відреагував на питання про те, чи можуть республіканці в Конгресі обмежити надання допомоги Україні. Причому адміністрація США "точно має ресурси" не тільки для військової допомоги Україні, а й для економічної, гуманітарної та енергетичної підтримки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Пентагоні визначилися з модифікацією БМП M2 Bradley, яку передадуть Україні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.02.2026
18:47

Самозванці нижчої ліги: клони «Шахтаря» і «Зорі» прийняли до «молодшої групи» російського футболу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

На тлі новин про зимову Олімпіаду в Італії, що проходять повз них, пропагандистам окупованого Донбасу теж захотілося розповісти про якісь «республіканські» спортивні досягнення і перемоги.  Інформаційний привід для радісних публікацій знайшовся...
Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Всі статті