США не спостерігають ознак підготовки РФ до застосування ядерної зброї - Білий дім

Наразі США не вбачають ознак того, що росія готується застосувати ядерну зброю на тлі нових погроз президента РФ путіна. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву прес-секретаря Білого дому Карін Жан-П'єр під час брифінгу.

"Щодо свідчень про підготовку до застосування ядерної зброї або шансів, то ми цього не бачили на даний момент. Ми сприймаємо ці загрози дуже серйозно, проте ми не бачили жодних підстав для зміни нашого власного рівня готовності ядерних сил на нинішньому етапі", - наголосила Жан-П'єр.

Також вона додала, що країни Заходу готові посилити антиросійські санкції у разі анексії росією окупованих територій України.

"Ми готові створити додаткові швидкі та жорсткі економічні витрати для росії разом з нашими союзниками та партнерами у відповідь на ці дії, які ми зараз спостерігаємо", - зазначила прес-секретар.

Нагадаємо, держсекретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен заявив, що США розроблено план дій у разі застосування ядерної зброї росією.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті