США направили в Україну групу фахівців для допомоги в боротьбі з російськими кібератаками

США відправили в Україну низку своїх хакерів для допомоги в боротьбі з російськими кібератаками. Про це 25 квітня повідомляє Reuters із посиланням на заяву генерал-майора армії США Вільяма Гартмана.

"Збройні сили США Cyber National Mission Force (CNMF) направили 43 фахівці в Україну, які борються з російськими кібернападами під час війни. Це групи захисту і вони полюють за спільними противниками", - заявив він.

Гартман зазначив, що Сполучені Штати направляють більше своїх кіберсил за кордон, щоб допомогти іншим країнам, зокрема Україні, боротися з хакерами. Так, тільки за останні три роки CNMF провели 47 оборонних кібероперацій у 20 країнах.

Нагадаємо, раніше в СБУ повідомили, що росія щодня завдає по 10 атак на українські сайти.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті