США нададуть Україні ATACMS, оснащені касетними боєголовками. Проте адміністрація Байдена вирішила не оголошувати це публічно

Рішення надати Україні ракети ATACMS, оснащені касетними боєголовками, було ухвалено перед візитом президента України до США, але адміністрація Байдена вирішила не оголошувати це публічно. Про це пише "Financial times" 23 вересня.

"Байден надасть Києву ракети ATACMS дальнього радіусу дії після місяців лобіювання, – сказано в повідомленні. – Адміністрація Байдена вважала за краще не оголошувати про це відкрито для створення елемента несподіванки для Росії".

Зазначається, що США планують почати відправку невеликої кількості ракет у найближчому майбутньому.

Раніше в Білому домі заявили, що нічого не знають про плани США передати Україні ракети ATACMS.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті