США і Британія ввели санкції проти виробників "Шахедів" в Ірані

Сполучені Штати Америки і Британія18 квітня вирішили запровадити нові санкції проти Ірану як відповідь на нещодавню атаку Тегерана на Ізраїль. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Мінфін США та уряд Британії.

Зазначається, що США запровадили санкції проти 16 осіб і двох організацій, які дають змогу Ірану виробляти дрони та двигуни для "Шахедів".

Також США внесли до списку санкцій п'ять компаній у кількох юрисдикціях, які постачають комплектувальні матеріали для виробництва сталі іранській компанії Khuzestan Steel Company.

"Металургійний сектор Ірану щорічно генерує дохід, еквівалентний кільком мільярдам доларів, більша частина якого припадає на експорт сталі", - пояснили в Мінфіні США.

Ще під обмеження потрапили дочірні компанії іранського автовиробника Bahman Group, які продовжують надавати матеріальну підтримку КВІР. 

Велика Британія також ввела санкції проти кількох іранських військових організацій, фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у виробництві дронів і балістичних ракет.

Міністр фінансів Джанет Єллен повідомила, що США використовують нові санкції для деградації та руйнування ключових аспектів шкідливої діяльності Тегерана.

Як повідомлялося, Сполучені Штати Америки й надалі допомагатимуть Ізраїлю захищатися, проте в Білому домі заявили, що не прагнуть війни з Іраном.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті