США готують для України новий пакет допомоги на мільярд доларів. Reuters пише, що в ньому протитанкові боєприпаси та засоби ППО Stinger

Штати планують виділити Україні військову допомогу ще на 1 мільярд доларів, тільки-но законопроєкт на 60 мільярдів, ухвалений у Палаті представників Конгресу, підпише президент Джо Байден. Про це із посиланням на двох неназваних американських чиновників пише Reuters 23 квітня.

"Сполучені Штати готують пакет військової допомоги для України на суму 1 мільярд доларів, яка буде надана в рамках ще не підписаного українсько-ізраїльського законопроєкту, повідомили у вівторок агентству Reuters два американських чиновника. Пакет допомоги включає транспортні засоби, засоби протиповітряної оборони Stinger, додаткові боєприпаси для високомобільних артилерійських ракетних систем, артилерійські боєприпаси калібру 155 міліметрів, протитанкові боєприпаси TOW і Javelin та інше озброєння, яке може бути негайно використане на полі бою", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що чиновники говорили на умовах анонімності.

Раніше повідомлялось, що США заздалегідь передали зброю для України на склади Польщі та Німеччини.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті