США готові передати Україні танки Abrams, щоб розблокувати постачання від інших країн – ЗМІ

США готові передати Україні танки Abrams, щоби розблокувати постачання з інших країн. Про це 24 січня повідомляють Sky News Arabia та The Wall Street Journal.

"Представник Пентагону заявив, що Байден готовий поставити Україні 10 танків Abrams, щоб змусити Німеччину поставити Leopard", - повідомили журналісти арабської версії Sky News.

Інформацію про те, що Штати готові передати свої танки Україні, підтверджує The Wall Street Journal. Проте, журналісти цього видання зазначили, що вже цього тижня може відбутися передача "значної кількості" танків Abrams M1 в Україну.

"Оголошення стане частиною ширшої дипломатичної домовленості з Німеччиною, згідно з якою Берлін погодиться надіслати меншу кількість власних танків Leopard 2, а також схвалить постачання більшої кількості танків німецького виробництва Польщею та іншими країнами", - йдеться у повідомленні.

Варто наголосити, що Білий дім відмовився від коментарів з цього питання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що глави МЗС держав Балтії закликали Німеччину невідкладно надати Україні танки Leopard 2.

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті