США допоможуть Україні в будівництві "армії майбутнього" - Блінкен

Сполучені Штати Америки допоможуть Україні побудувати "армію майбутнього". Про це 2 червня під час візиту до Фінляндії заявив державний секретар США Ентоні Блінкен.

"США допоможуть створити українські Збройні сили майбутнього. Це означає - сучасні військово-повітряні сили, інтегровану протиповітряну та протиракетну оборону, сучасні танки та бронемашини, національний потенціал для виробництва боєприпасів, а також навчання та підтримку для зміцнення бойової готовності сил і техніки", - заявив Блінкен.

За словами очільника Держдепу, передумовою до переговорів Києва і Кремля є сильна Україна, яка здатна стримувати і захищати себе від будь-якої агресії. Також він додав, що інвестиції в силу України не шкодять дипломатії, а навпаки - прокладають до неї шлях.

"Коли ви дивитеся на довгострокові стратегічні цілі та завдання президента Путіна, немає жодних сумнівів: Росія сьогодні в значно гіршому становищі, ніж до повномасштабного вторгнення. Там, де Путін прагнув проектувати силу, він показав слабкість. Там, де він планував розділити, він об'єднав", - додав держсекретар США.

Нагадаємо, раніше глава Держдепу заявив, що Україна отримала всю необхідну зброю для успішного контрнаступу.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті