США депортує росіян, що втекли від мобілізації - ЗМІ

США відновили депортації до росії, зокрема нещодавно було депортовано росіянина, який утік від мобілізації. Про це повідомляє The Guardian.

Як повідомляється, після початку повномасштабного вторгнення США зупинили депортації громадян РФ. Але за інформацією джерела, у Штатах непомітно відновили такі процеси.

Зокрема нещодавно було депортовано росіянина, який шукав притулку, бо боявся мобілізації на батьківщині. Імміграційна та митна служба США заявила, що здійснює висилку відповідно до керівних принципів США.

Журналісти The Guardian дали запит на коментар, але у Білому домі не відповіли на запитання, коли саме відновилися депортації до росії.

Адвокатка з Техасу Дженніфер Скарборо зізналась, що серед її клієнтів назбиралось четверо росіян, які попросили притулку в США через страх бути мобілізованими.

Як повідомлялося, у росії роздали повістки у військкомат жителям 33 регіонів. 

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті