США депортує росіян, що втекли від мобілізації - ЗМІ

США відновили депортації до росії, зокрема нещодавно було депортовано росіянина, який утік від мобілізації. Про це повідомляє The Guardian.

Як повідомляється, після початку повномасштабного вторгнення США зупинили депортації громадян РФ. Але за інформацією джерела, у Штатах непомітно відновили такі процеси.

Зокрема нещодавно було депортовано росіянина, який шукав притулку, бо боявся мобілізації на батьківщині. Імміграційна та митна служба США заявила, що здійснює висилку відповідно до керівних принципів США.

Журналісти The Guardian дали запит на коментар, але у Білому домі не відповіли на запитання, коли саме відновилися депортації до росії.

Адвокатка з Техасу Дженніфер Скарборо зізналась, що серед її клієнтів назбиралось четверо росіян, які попросили притулку в США через страх бути мобілізованими.

Як повідомлялося, у росії роздали повістки у військкомат жителям 33 регіонів. 

Статті

Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Країна
17.03.2023
18:20

Мобілізація в Україні: оптимізація на старті, але без "Дії"

Коли все це розкрилося і всі почали про це писати, складно ігнорувати тему. Наскільки нам відомо, в Офісі президента розлютилися, коли скандал з артистами сплив назовні. Ну добре, ми зараз щось там посилимо, щось візьмемо під контроль, але все це...
Всі статті