Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Володимир Зеленський сьогодні знову продемонстрував лідерство, чітко давши зрозуміти, що він готовий до дипломатії задля справедливого припинення війни, яку розпочала Росія. Відповіддю Росії стала чергова хвиля ракет. Ці атаки не зламають волю України - ми будемо з Україною стільки, скільки потрібно", - зазначив Блінкен.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Як повідомлялося, радник президента США з питань національної безпеки Джейкоб Салліван засудив сьогоднішню масовану ракетну атаку російської федерації по території України та пообіцяв, що Сполучені Штати посилять протиповітряну оборону України, а також продовжуватимуть забезпечувати Україну всім необхідним для захисту.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту