США братимуть участь в українському Саміті миру — Reuters

Сьогодні, 26 травня, неназванийамериканський чиновник заявив, що США візьмуть участь в українському Саміті миру, але відмовився уточнити, хто саме поїде на Саміт та на якому рівні буде представництво США. Про це повідомляє Reuters, - інформує NV.

Агентство зазначає, що те, чи буде брати участь у саміті президент США Джо Байден та представник Китаю, крахни, яка продовжує підтримувати тісні зв’язки з Москвою, залишається незрозумілим.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський заявив, що Україна вже має підтвердження участі у Саміті миру від понад 80 держав, і закликав долучитися до нього Президента США Джозефа Байдена і голову Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпіна.

 

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті