Спростовано фейк про те, що "російські війська готуються до масованого наступу на Сумщину"

Інформація про те, що російські війська готуються до масованого наступу на Сумську область, яку поширюють у російському сегменті соцмереж, є неправдивою. Про це повідомив Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки у Телеграм 12 березня.

"Брехня: збройні сили росії готові провести масовану наступальну операцію на Сумську область. Цю інформацію поширюють у російському сегменті соцмереж. Правда: станом на зараз ударних угрупувань ворога біля кордонів Сумської області не зафіксовано, заявив начальник місцевої ОВА Володимир Артюх", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що при цьому, за словами осільника ОВА, зберігається небезпека з повітря та обстрілів прикордонних громад.

У повідомленні підкреслюється, що Сумська ОВА, РВА, керівництво громад та силових структур наразі знаходяться на місцях. Збройні сили України готові до будь-яких викликів і за потреби можуть дати гідну відсіч ворогу.

"Поширений росіянами фейк спрямований на дестабілізацію та підвищення панічних настроїв серед жителів області", - йдеться також у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що російська пропаганда запустила фейк про приїзд до окупованого Маріуполя "проїздом із Москви" італійської актриси Орнелли Муті.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті