Спортсменка з Луганщини Катерина Набережна здобула чотири золоті нагороди на всеукраїнських змаганнях з велоспорту

Велосипедистка з Луганської області Катерина Набережна здобула чотири золоті медалі на всеукраїнських змаганнях з велоспорту в Ужгороді. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор в Телеграм 8 квітня. 

"Із 4 по 7 квітня в Ужгороді відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту маунтенбайк. Участь у змаганнях взяли 130 спортсменів. Наш регіон представили вихованці Луганської обласної школи вищої спортивної майстерності. А саме - майстер спорту України міжнародного класу Катерина Набережна та кандидати у майстри спорту України Данило Сурженко і Софія Шевченко", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що за результатами виступів Катерина Набережна здобула перше місце на чемпіонаті України в естафетній парній гонці, перемогла на етапі кубка України ХСО, чемпіонаті України в груповій гонці вгору та на етапі чемпіонату України шорт трек.

Підготував спортсменів тренер Сергій Воронін.

Раніше повідомлялось, що юна представниця Луганщини Аліна Бурсова з партнеркою перемогла у кубку України зі стрибків у воду.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті