Спортсмен з Луганщини Олексій Середа здобув історичну "бронзу" для України у стрибках у воду на ЧС з водних видів спорту

У катарській Досі на чемпіонаті світу з водних видів спорту Олексій Середа з Луганщини здобув історичну для України медаль. 18-річний спортсмен здобув бронзову нагороду в одиночному стрибку з 10-метрової вишки.

До фіналу стрибків з 10-метрової вишки Середа вийшов з п'ятим результатом у півфіналі. Там українець набрав загалом 441.70 бала за свої стрибки.

У фіналі Олексій Середа набрав за виступ 528.65 бали й здобув "бронзу". Це перша в історії медаль України у чоловічих одиночних стрибках з 10-метрової вишки на ЧС з водних видів спорту.

Краще за Середу виступили лише представники Китаю Хао Ян та Юань Цао: перший став чемпіоном світу, а другий – володарем "срібла".

Стрибки у воду, 10-метрова вишка (чоловіки)

  1. Хао Ян (Китай) – 564.05 бала
  2. . Юань Цао (Китай) – 553.20
  3.  Олексій Середа (Україна) – 528.65

Це третя медаль України на чемпіонаті світу 2024 року в Досі і друга – в стрибках у воду.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті