Спікер Джонсон розказав про план голосування за допомогу Україні та Ізраїлю

Спікер Палати представників Конгрессу США Майк Джонсон розіб’є законопроєкт про допомогу партнерам на чотири частини. Про це повідомляє Телеграм-канал "Голос Америки Українською".

Відповідний план Джонсон презентував своїм однопартійцям під час закритої зустрічі в Палаті представників у понеділок, 15 квітня. 

Зазначається, що фактично пропозиція спікера віддзеркалює законопроєкт Сенату на 95 мільярдів доларів, проголосований два місяці тому, але розбиває його на частини. Окремо буде виноситися на голосування допомога Ізраїлю, допомога Україні та допомога для Індо-Тихоокеанського регіону.

"А четвертим пунктом будуть винесені додаткові пропозиції, такі як можливість надання допомоги Україні в борг, положення щодо конфіскації російських активів, додаткові санкції проти Ірану, заборона в США соцмережі TikTok та інше", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, конгресмени закликали спікера Джонсона негайно розглянути допомогу Україні та Ізраїлю.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті