Спецпризначенці СБУ показали, як знищили кілька одиниць військової техніки ворога: танки, вантажівки та "Град"

Спецпризначенці СБУ знищили кілька одиниць військової техніки ворога. Про це повідомили в Телеграм-каналі відомства 27 травня.

"Спецпризначенці СБУ продовжують закидати окупантів "подарунками" просто з неба, – сказано в повідомленні. – Воїни ЦСО "А" роблять це настільки ефектно, що російські військові або згорають від щастя, або злітають у кювети від точності таких сюрпризів".

Зазначається, що цього разу поцілили у танки, "Град", броньовики, КамАЗи й військові вантажівки.

Раніше повідомлялось, що снайпери десантно-штурмових військ показали на відео нюанси своєї роботи.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті