Спецпризначенці СБУ отримали тисячу FPV-дронів

У рамках операції "Єдність" бійці Центру спецоперацій "А" СБУ отримали від благодійників ще одну тисячу дронів-камікадзе. Про це повідомляє сторінка СБУ у Телеграм 22 грудня.

"FPV-дрони будуть використані для того, щоб влаштувати яскраві сюрпризи окупантам. Спецпризначенці СБУ працюють у всіх гарячих точках війни, тож знайдуть найкращі цілі для цих безпілотників", - зазначили у СБУ.

Операція "Єдність" - збір коштів, який у серпні оголосили Фонд "Повернись живим", фандрейзингова платформа "UNITED24" та monobank. За три дні понад 300 тис українців зібрали 235 мільйонів гривень на 10 тисяч FPV-дронів, зокрема, з яких 2030 дронів кількома партіями були передані ЦСО "А" СБУ.

Як повідомлялось раніше, військові контррозвідники СБУ вразили 93 цілі за останній місяць.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті