Спецпризначенці "Омеги" показали, як зачистили будівлю від окупантів в Торецьку та взяли у полон одного з них

Кадри зачистки будівлі, де засіли окупанти, показали 6 січня бійці 4 окремого загону ЦСП НГУ "Омега". На відео бойова робота у багатоповерхівці у місті Торецьк Донецькоі області.

Зазначається, що група спецпризначенців поступово перевіряла кожен сантиметр будівлі та виявила окупантів, які засіли аж у підвальному приміщенні. В ході зачистки один із поранених росіян здався у полон, всі інші були ліквідовані. На відео чутно, як спецпризначенці спілкуються з окупантом: «Тобі пощастило, ти будеш жити». 

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті