Спецпредставник США: Якщо Конгрес схвалить допомогу Україні, Київ отримає втричі більше коштів від інших донорів

Якщо Конгрес США схвалить фінансування України, Київ зможе залучити набагато більше коштів від інших донорів. Про це заявила спецпредставник з питань економічного відновлення України в Держдепартаменті США Пенні Пріцкер, - повідомляє Бі-бі-сі.

"Економічна підтримка України з боку США - це мультиплікатор сили. Наша підтримка української програми Міжнародного валютного фонду генерує додаткову підтримку з боку донорів по всьому світу. Наш запит до Конгресу на 11,8 млрд доларів допоможе залучити майже втричі більше коштів від інших донорів", - написала Пріцкер у колонці для видання The Hill.

За її словами, підтримка української економіки з боку США не менш важлива, ніж допомога у сфері безпеки, оскільки від її стійкості залежить результат бойових дій.

"Путіну не вдалося зломити хоробрих українських військових - навіть взимку. Він спрямував свої зусилля на руйнування української економіки, щоб домогтися того, чого він не може домогтися на полі бою. Кремль робить усе можливе, щоб відрізати Україну від світових ринків зерна, сталі, технологій та енергоносіїв", - додала Пріцкер.

Як повідомлялося, міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс заявив, що Європа повинна "активізуватися" і надати більше фінансування Україні.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті