Спецпредставник КНР Лі Хуей зустрінеться в Москві з Лавровим для "консультацій" щодо "української кризи"

Спецпредставник уряду Китаю у справах Євразійського регіону Лі Хуей проведе консультації щодо української кризи з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим та заступником глави МЗС Михайлом Галузіним 26 травня в Москві. Про це повідомляють російські ЗМІ із посиланням на МЗС РФ.

Нагадаємо, 17 травня президент України Володимир Зеленський провів зустріч у Києві зі спецпредставником Китаю у справах Євразії Лі Хуеєм. Після чого Лі Хуей висловив готовність "допомагати Україні".

Як повідомлялося, спікер російської Держдуми закликав росіян вивчати китайську мову.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті