Рятувальники закінчили пошукові роботи в Чаплині - кількість жертв зросла до 25 осіб

У селищі Чаплине на Дніпропетровщині рятувальники закінчили пошукові роботи на місці ракетного удару рашистів. Про це 25 серпня у Telegram повідомляє заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко.

Наразі рятувальникам вдалося встановити факт загибелі 25 осіб – серед яких є двоє дітей.

"11-річний хлопчик загинув під завалами будинку, ще одна 6-річна дитина – під час пожежі в автомобілі біля залізничної станції", – написав чиновник.

Також внаслідок обстрілу постраждала 31 особа.

Нагадаємо, що напередодні рашисти вдарили ракетами по станції Чаплине. Вчора вдалося знайти тіла 22 загиблих – п'ятеро з них згоріли у машині.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
16.10.2025
12:43

Україна і чеські поствиборні пасьянси

Ні для кого не є секретом, що холдинг Бабіша «Агрофер» досить міцно закріпився на європейському ринку виробництва продуктів харчування та хімічних добрив. Виходячи з його бізнес-логіки, допустити на ринок гравця з таким аграрним потенціалом, як...
Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Країна
14.10.2025
10:58

Павло Лакійчук: Літній наступ провалився, але Росія готує нову кампанію, ворог не відмовився від планів захопити весь Донбас

Герасімову довелося переплановувати операцію. Саме про це він і говорив, коли його випустили на телевізор: "Ми будемо продовжувати осінній наступ". Тобто планується нова операція, визначаються ресурси, і вона реалізується.
Всі статті