Соратники Навального забили на сполох: шостий день не можуть вийти з ним на зв'язок

Соратники російського опозиціонера Олексія Навального забили тривогу через те, що шостий день не можуть вийти з ним на зв'язок. Про це пише Телеграм-канал "Настоящее время".

За словами прессекретарки Олексія Навального Кіри Ярмиш, 11 грудня політика знову не вивели на засідання суду по відеозв'язку. Представники колонії посилаються на проблеми з електрикою.

"Із 7 грудня не можемо полагодити електрику" - стверджують представники колонії. Просто знущаються. Це вже шостий день, як ми не знаємо, де Олексій і що з ним відбувається", - повідомила Ярмиш.

Адвокати політика не можуть потрапити до нього з шостого грудня, відтоді ж Навального перестали виводити по відеозв'язку на засідання судів.

Соратники Навального занепокоєні ситуацією, оскільки минулого тижня йому стало зле в колонії, - ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, Навальний оголосив про початок протестної кампанії "Росія без Путіна".

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті