Соратники Кадирова звинуватили Пригожина у створенні "панічних настроїв" і запропонували йому поговорити "як чоловік із чоловіком"

Голова парламенту Чечні Магомед Даудов заявив, що глава ПВК "Вагнер" Євген Пригожин створює "панічні настрої" серед росіян, і запропонував йому зустрітися і поговорити "як чоловік із чоловіком". Про це повідомляє The Insider.

"...Не забувай, Женю, завдяки кому в тебе приватна військова компанія, літаки, гелікоптери, ЗЗВ тощо, ти ще заявляєш, що в тебе перша армія, у хохлів - друга армія. Якщо такими темпами підеш далі, то нічого доброго не вийде. Локацію скинь, і в будь-який час, у будь-якому місці, як чоловік із чоловіком ми з тобою зустрінемося й обговоримо", - написав Даудов.

Цього ж дня депутат Держдуми від Чечні Адам Делімханов опублікував на своєму каналі відео, в якому теж звернувся до Пригожина з пропозицією зустрітися і пояснити, які завдання виконує чеченський підрозділ "Ахмат". Своє звернення Делімханов записав після заяви Пригожина про те, що йому незрозуміло, чим займається підрозділ "Ахмат".

"Якщо тобі щось незрозуміло, ти в будь-який час можеш зв'язатися, позначити час і місце. Ми тобі пояснимо, що незрозуміло. Це раз. По-друге, ти став уже блогером і на весь світ кричиш, що у нас тільки проблеми. Ми всі знаємо, скільки ти людей поклав на напрямку Бахмута за 7-8 місяців.... Говори місце: де, що, коли - побачимося. Ми віч-на-віч із тобою будь-яке питання вирішимо...", - говорить на відео Делімханов.

Він додав, що Пригожин "і не повинен розуміти", чим займається "Ахмат", і згадав дії чеченського спецназу в Гостомелі та Маріуполі.

Як повідомлялося, Пригожин поїхав у турне по росії.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті