Сьогодні запрацює новий пункт пропуску з Польщею

21 грудня, з 13:30 розпочинається рух на новому пункті пропуску з Польщею «Нижанковичі – Мальховичі». Його зможуть перетнути легкові автомобілі, вантажівки до 3,5 тонн та автобуси. Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій.

Зазанчається, що перетин кордону для автобусів буде можливий лише за попереднім записом в системі «єЧерга». Наразі йдеться про динамічну чергу, без реєстрації на конкретний час перетину кордону. 

Реєстрація в системі «єЧерга» доступна з 13:00 20 грудня. Стати в електронну чергу можна на сайті echerha.gov.ua та в мобільному застосунку «єЧерга».

«Зважаючи, що пункт пропуску новий, а отже дозволів на регулярні маршрути ще не видано, перетин кордону наразі можливий лише нерегулярним перевізникам. Відповідно реєстрація в системі також доступна лише перевізникам, що виконують нерегулярні рейси», – йдеться в повідомленні.

Для бронювання місця в «єЧерзі» водію автобуса потрібно:

на сайті echerha.gov.ua натиснути «Стати в чергу»;

обрати «Автобус» та натиснути «Стати в чергу»;

обрати пункт пропуску;

заповнити дані водія, дані автобуса, дані про рейс;

перевірити всі внесені дані та натиснути «Стати в чергу».

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Всі статті