Сьогодні стабілізаційні відключення почнуться раніше - ДТЕК

В Україні стабілізаційні відключення 23 червня почнуться раніше, ніж передбачалосья напередодні. Про це у Телеграм повідомляє компанія ДТЕК. 

"За вказівкою Укренерго графіки діятимуть з 11:00 і до 23:00. В разі змін, будемо оперативно вас інформувати на нашому телеграм-каналі", - йдеться у повідомленні. енергокомпанії. 

У свою чергу, в Укренерго повідомили, що причина збільшення терміну дії обмежень 23 червня -  складна ситуація в енергосистемі після масованих атак росіян на енергооб’єкти. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що  графіки погодинних відключень у неділю 23 червня застосовуватимуть лише ввечері. 

Статті

Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Всі статті