"Снарядний голод” ЗСУ на Купʼянському напрямку зменшився, але росіяни кидають резерви живої сили - деякі батальйони відновлюються за 3 дні

На Куп'янському напрямку "снарядний голод” зменшився майже у 2 рази. Росіяни почали підвозити штурмовиків до лінії фронту. Про це повідомив начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону, - пише РБК-Україна.

За його словами, на Куп'янському напрямку росіяни протягом тривалого часу активно використовують КАБи.

Крім того, противник застосовує піхоту, мотострілецькі, десантні полки, різну техніку для наближення головної мети - окупації Куп'янська.

Євлаш зазначив, що постійне поповнення резервів росіян є однією з головних проблем на Харківському напрямку, деякі батальйони відновлюються за 3 дні.

"Через погодні умови окупанти почали активно використовують багі, щоб доставляти штурмові підрозділи на фронт”, - розповів він.

Співвідношення артилерійських снарядів на Харківському напрямку:

  • 2023 рік Україна 1:12 РФ;
  • 2024 рік Україна 1:7 РФ.

Як стверджує Євлаш, збільшення снарядів дійсно відчули на фронті, наразі "голоду” майже немає, проте українські військові навчилися влучніше стріляти по ворогу.

"Частина резерву росіян використовується для укріплення кордону зі сторони Росії, щоб не допустити повторення торішніх подій з Шебекіним", - повідомив він.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті