Словацькі перевізники розблокували рух для вантажівок на кордоні з Україною

Словацькі перевізники розблокували рух для вантажівок через пункт пропуску "Вишнє-Нємецке", який суміжний українському пункту пропуску "Ужгород". Про це 5 грудня повідомила у Телеграмі Держприкордонслужба України.

Дії учасників акції, які блокували рух вантажівок, завершилися о 22:00 понеділка. Наразі оформлення транспортних засобів здійснюється встановленим порядком.

Водночас у ДПСУ зазначили, що через ускладнений рух на польському кордоні, на кордоні зі Словаччиною збільшилася кількість вантажівок, які обирають цей напрямок для перетину кордону з Україною.

"Станом на сьогоднішній ранок у черзі на території Словаччини в бік України перебуває 625 вантажних транспортних засобів", - додали прикордонники.

Як повідомлялося, близько 2,5 тис. вантажівок перебували 4 грудня у чергах у Польщі в напрямку України.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті