Словаччина передала Україні 30 БМП-1

Словаччина передала Україні 30 одиниць БМП-1. Про це повідомив міністр оборони цієї країни Ярослав Надь 29 листопада у Twitter.

"Радий підтвердити, що 30 словацьких БМП-1 були передані Україні на підставі угоди з Німеччиною. Спасибі Христині Ламбрехт за відмінну співпрацю. Слава Україні", - написав він.

Повідомляється, що три десятки словацьких бойових машин піхоти вже перебувають в Україні. Нагадаємо, що Словаччина в обмін на постачання цієї техніки має отримати від Німеччини 15 танків Leopard 2A4.

Раніше Великобританія підтвердила передачу Україні ракет із лазерним наведенням Brimstone 2.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті