Словаччина може припинити військову підтримку України – ЗМІ

Колишній прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо, який обіцяв припинити військову допомогу Україні, заявив, що його позиція не змінилася після того, як його партія перемогла на виборах у Словаччині. Про це повідомляє The Guardian 1 вересня.

"Ми готові допомогти Україні гуманітарним шляхом. Ми готові допомогти у відбудові держави. Але ви знаєте нашу думку щодо озброєння України", - сказав Фіцо.

Також, на його думку, "люди в Словаччині мають більші проблеми, ніж Україна".

Нагадаємо, що на виборах у Словаччині перемогла антиукраїнська партія.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті