Скучили за репресіями... В Іркутській області п'ятеро місцевих жителів за чверть мільйона «прикрасили» гору словом «Сталін»

В Іркутській області п'ятеро місцевих жителів «прикрасили» гору словом «Сталін». Великий напис розмістили поруч зі зведеною на честь Сталіна ще за радянських часів альтанкою на місці, де майбутній диктатор піднімався на гору, перебуваючи в сибірському засланні. Так місцеві комуністи відзначили 120-річчя з часів першого заслання Сталіна в Сибіру.

Встановлення цього арт-об'єкта обійшлося місцевим комуністам у 250 тисяч рублів.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті