Складну зачистку населеного пункту під Бахмутом показала 3-я окрема штурмова бригада

Відео складної зачистки населеного пункту під Бахмутом опублікував Телеграм-канал 3-ї окремої штурмової бригади 10 листопада. "Штурмовики виконували вогневу зачистку та прочісували територію, де навіть під розбитими сараями знаходилися «нори» ворога з БК й самими окупантами. Доля останніх - або полон, або ліквідація. Унікальні архівні кадри зі звільнення Андріївки та робота бійців взводу "Мирон" 2-ї роти 2-го штурмбату", - сказано в повідомленні.

Раніше луганські партизани на відео показали, як самотужки знищили російську БМП.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті