Скелелазка з Донеччини Ксенія Горєлова виграла "срібло" молодіжного Кубку Європи в Любліні

Скелелазка з Донеччини Ксенія Горєлова стала срібної призерка етапу молодіжного Кубку Європи в Любліні. Про це повідомляє Донецька ОДА 19 березня.

У польському місті Люблін 17 березня відбувся перший у 2024 році етап молодіжного Кубку Європи зі скелелазіння у виді «швидкість», що передбачає підйом на вертикальну стінку за мінімальний час.

Від Донеччини на змаганнях гідно виступила майстер спорту України Ксенія Горєлова – атлетка Школи вищої спортивної майстерності регіону, студентка першого курсу Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім.С.Бубки, представниця міста Краматорськ.

У молодіжній віковій групі «A» Ксенія здобула срібну медаль, випередивши 14 суперниць із 6 країн. Кваліфікацію Ксенія подолала з найшвидшим часом 8.23 секунд, у чвертьфіналі та півфіналі її результати склали відповідно 8.53 та 8.19 с. У фінальному протистоянні Горєлова з часом 8.09 секунд поступилася ще одній українці Поліні Халькевич (8.02 с).

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті