Скарги жителів "ДНР" на сферу ЖКГ входять до трійки найпопулярніших - Пушилін 

Скарги жителів окупованої частини Донецької області на сферу ЖКГ перебувають у першій трійці звернень. Цей факт визнав ватажок "ДНР" Денис Пушилін у себе в Телеграм.

 "Ступінь довіри людей до керуючих організацій вкрай низький, і потрібно тут наводити порядок. Вони платять гроші і справедливо чекають якісних послуг", - розповів він, як обурився на оперативній нараді.

Колабораціоніст укотре пообіцяв "змінювати ставлення керуючих організацій і до роботи, і до жителів ДНР".

Пушилін доручив "міністерству будівництва і ЖКГ" спільно з "головами муніципалітетів" у термін до 15 квітня скласти рейтинг керівних організацій.

Яким чином складений рейтинг, у якому враховуватимуть скарги громадян, вплине на якість послуг, що надаються, він не уточнив.

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті