Сіярто пояснив, чому Угорщина ніколи не постачатиме зброю в Україну

Міністр закордонних справ і зовнішньоекономічних зв'язків Угорщини Петер Сіярто заявив, що Угорщина ніколи не постачатиме зброю в Україну, бо чим більше  буде поставлено зброї, тим довше триватиме війна. Таку заяву Сіярто зробив 29 листопада, пише "Дзеркало тижня"

Чого ми ніколи не робили й не будемо робити - так це постачання зброї, тому що ми вважаємо що амість зброї в цей регіон потрібно принеслти мир. А чим більше зброх буде, тим довше триватиме війна", - сказав угорський міністр. 

Він також заявив, що прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан зустрічався з президентом РФ путіним у жовтні, щоб з'ясувати, чи є можливості для "досягнення миру в конфлікті, який триває".

Раніше Орбан заявив, що "очевидно, що на передовій українці не переможуть, росіяни не програють, політичних змін у Москві не буде".

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті