"Шиють" Капітолій". Комітет Конгресу США вимагає порушити кримінальну справу проти Трампа

Колишньому президенту Дональду Трампу потрібно пред'явити кримінальне обвинувачення у зв'язку з нападом на Капітолій, який стався 6 січня 2021 року. Про це йдеться у висновках спеціального комітету Конгресу США, що займався розслідуванням цієї події, повідомляє ЛІГА.

Члени комітету закидають Трампу чотири кримінальних правопорушення, зокрема у підбурюванні до повстання і змову з метою обману держави, і рекомендують Міністерству юстиції США притягнути колишнього президента до відповідальності.

Жодному з колишніх президентів США ніколи не висували обвинувачення в кримінальних злочинах.

Висновки комітету – результат півторарічного розслідування.

Як зазначається, Міністерство юстиції США, яке вже розслідує роль Трампа у штурмі Капітолія, не зобов'язане дотримуватися рекомендацій комітету Конгресу.

Нагадаємо, раніше Трамп оголосив про висування своєї кандидатури на вибори президента США у 2024 році.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті