"Шиють" Капітолій". Комітет Конгресу США вимагає порушити кримінальну справу проти Трампа

Колишньому президенту Дональду Трампу потрібно пред'явити кримінальне обвинувачення у зв'язку з нападом на Капітолій, який стався 6 січня 2021 року. Про це йдеться у висновках спеціального комітету Конгресу США, що займався розслідуванням цієї події, повідомляє ЛІГА.

Члени комітету закидають Трампу чотири кримінальних правопорушення, зокрема у підбурюванні до повстання і змову з метою обману держави, і рекомендують Міністерству юстиції США притягнути колишнього президента до відповідальності.

Жодному з колишніх президентів США ніколи не висували обвинувачення в кримінальних злочинах.

Висновки комітету – результат півторарічного розслідування.

Як зазначається, Міністерство юстиції США, яке вже розслідує роль Трампа у штурмі Капітолія, не зобов'язане дотримуватися рекомендацій комітету Конгресу.

Нагадаємо, раніше Трамп оголосив про висування своєї кандидатури на вибори президента США у 2024 році.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті