Швеція дозволила Україні бити своєю зброєю по цілях у Росії

Швеція дозволила Україні використовувати свою зброю по цілях у росії. Про це Міноборони країни заявило у відповідь на запит видання Hallandspoten, - пише ТГК "Ми Україна".

У Міноборони країни наголосили, що Україна має право захищатися, завдаючи ударів по території противника.

"Межі оборони України мають бути визначені міжнародним правом, а не самообмеженнями союзників України, які коштують життя українцям. Уряд Швеції повинен відстоювати цю позицію перед іншими західними країнами не лише за закритими дверима, а й публічно", - наголосив міністр оборони Швеції Пол Йонсон.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті