Шуфрича прибрали з посади голови Комітету з питань свободи слова

Верховна Рада відкликала народного депутата Нестора Шуфрича з посади голови Комітету ВР з питань свободи слова.Про це депутат із парламентської фракції "Голос" Ярослав Железняк повідомив у Телеграм

Він уточнив, що ухвалення постанови "Про відкликання народного депутата України Шуфрича Н.І. з посади голови Комітету з питань свободи слова" (№10070) підтримали 258 парламентаріїв.

Железняк уточнив, що виконувати обов‘язки голови комітету буде народний депутат із парламентської фракції "Слуга народу" Євген Брагар.

Водночас Шуфрич залишиться членом комітету.

Нагадаємо, раніше перший заступник голови ВР Олександр Корнієнко заявив, що Верховна Рада знайде механізми відкликання Нестора Шуфрича з посади голови комітету ВР з питань свободи слова.

Як повідомлялося, суд відправив Шуфрича на 2 місяці у СІЗО без права на заставу. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті