Штурмову групу вагнерівців "розібрали по нотах" буквально в 50 метрах від позицій українських захисників

Штурмову групу вагнерівців було знищено в 50 метрах від позицій українських захисників. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал "Оперативний ЗСУ" 24 березня.

"Штурмову групу вагнерівців розібрали по нотах буквально в 50 метрах від наших позицій, – сказано в повідомленні. – Можна побачити багато теплих, але вже хороших русскіх".

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що українські захисники штурмом взяли позицію вагнерівців біля однієї з доріг на Бахмут.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті