Шольц відвідає Китай, щоб з'ясувати, "якою мірою Пекін може вплинути на Росію та її поведінку у війні в Україні"

Канцлер Німеччини Олаф Шольц вирушить до Китаю з триденним візитом, який розочнеться у суботу, 13 квітня. Про це повідомив представник німецького уряду Штеффен Хебештрайт 8 квітня, пише німецька служба новин Tagesschau.

"Ми хотіли б, щоб Китай мав можливість впливати на Росію, щоб сприяти більш мирному розвитку конфлікту в Україні", - зазначив Хебештрайт.

Уточнюється, що під час триденного візиту до Китаю, який розпочинається в суботу, Шольц "хоче з'ясувати, якою мірою Пекін може вплинути на Росію та її поведінку у війні в Україні".

Раніше повідомлялось, що Китай передає росії супутникові знимки для ударів по Україні, мікроелектронику та інше.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті