Шольц про війну в Україні: росія має зазнати поразки

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що росія має отримати поразку, щоб війна в Україні припинилася. Про це він сказав на Всесвітньому економічному форумі у Давосі 18 січня, - повідомляє Deutsche Welle.

"Росія має зазнати поразки, щоб припинився конфлікт у Східній Європі. Саме тому ми разом з нашими партнерами постійно надаємо Україні системи озброєння", - пояснив Шольц.

За його словами, Німеччина надала Україні понад 12 мільярдів євро і продовжуватиме підтримувати.

"Ми продовжуватимемо підтримувати Україну - стільки, скільки буде потрібно", - заявив Олаф Шольц.

Постачання танків Leopard 2 Шольц не згадав. Очікується, що рішення про те, постачати бойові танки Києву чи ні, буде ухвалено на зустрічі контактної групи по Україні у "форматі Рамштайн" на авіабазі США у Німеччині.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті