Шольц підкреслює, що не має наміру відправляти німецькі війська в Україну

Канцлер ФРН Олаф Шольц підкреслює, що не має наміру відправляти німецькі війська в Україну. Про це повідомляє Телеграм-канал "BILD на русском".

"Як федеральний канцлер Німеччини я не відправлятиму солдатів наших збройних сил в Україну", - заявив Шольц у відеозверненні, опублікованому ввечері 28 лютого.

"НАТО не є - і не буде - однією зі сторін цієї війни", - сказав канцлер Німеччини, зазначивши, що не хоче, щоб війна РФ проти України "перетворилася на війну між Росією і НАТО". 

Позиція Берліна з цього питання відповідає позиції союзників по НАТО, підкреслив він. "І це означає: Німеччина не братиме участі у війні!", - заявив Шольц.

Раніше президент Франції Еммануель Макрон повідомив, що не відкидає можливість відправки західних військ в Україну, проте пізніше глави низки країн Європи заявили, що їхні війська воювати в Україні не будуть.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті