Шольц обіцяє Україні підтримку і вимагає від Росії припинити атаки

Після проведення суботньої віртуальної зустрічі лідерів країн ЄС канцлер ФРН підтримав пропозицію США про 30-денне перемир'я між Росією та Україною. Про це він повідомив у соцмережі Х.

«Україні потрібен справедливий і міцний мир. Разом із європейськими та міжнародними партнерами ми будемо продовжувати підтримувати. Завдяки Кіру Стармеру і сьогоднішній зустрічі», - заявив Олаф Шольц.

Як відомо, прем'єр-міністр Великої Британії Кейр Стармер сказав, що приблизно 25 лідерів країн Альянсу погодилися в суботу продовжувати посилювати обмеження на російську економіку, намагаючись заохотити президента Володимира Путіна до столу переговорів, щоб забезпечити припинення вогню у війні з Україною.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
14.06.2025
14:38

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Країна
12.06.2025
18:00

Нова базова соціальна допомога: хто, як та скільки зможе отримати

Із липня цього року в Україні стартує експериментальна програма — базова соціальна допомога. Це новий формат держпідтримки, який має замінити кілька чинних виплат і зробити систему прозорішою та простішою.
Світ
12.06.2025
08:31

«Нічні «побудки» відбуватимуться дуже часто». Російські ЗМІ про Україну

«Програючи на полі бою, ЗСУ переносить бойові дії на нашу територію. Неодноразові спроби входу ДРГ у Курську і Бєлгородську області, удари дальніми дронами і ось тепер диверсії - це типова спроба такого «експорту».
Всі статті