Шольц: Мета Німеччини – не зміна уряду в РФ, а незалежність України

Канцлер ФРН Олаф Шольц заявив, що мета Німеччини – не зміна уряду в РФ, а незалежність України. Про це він сказав на саміті ЄС у Брюсселі 29 червня, пише "DW Главное".

"Ми не є стороною того, що відбувається в Росії, – сказав Шольц. – Німеччина може тільки спостерігати".

Шольц закликав ЄС продовжувати надавати підтримку Києву. Він зазначив, що загарбницька війна росії в Україні може тривати ще довгий час, тому лідери країн ЄС повинні "об'єднатися і сказати, що ми готові триматися довго".

Крім того, Шольц наголосив, що заколот найманців ПВК "Вагнер" ясно показує, що "віддавати військову силу в приватні руки просто безвідповідально".

"Це проблема, яку Путін створив сам", – додав він.

Раніше повідомлялося, що Шольц заявив про режим Путіна після заколоту Пригожина: "Я думаю, він ослаб".

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті