Шойгу "стурбований" можливими провокаціями з боку України із застосуванням "брудної бомби"

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу у телефонній розмові зі своїм французьким колегою Себастьєном Лекорню розповів "про можливу провокацію з боку України із застосуванням "брудної бомби". Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на Міноборони РФ.

"23 жовтня 2022 р. відбулися телефонні переговори міністра оборони Російської Федерації генерала армії С.К. Шойгу та міністра оборони Французької Республіки С.Лекорню. Обговорено ситуацію в Україні, яка має стійку тенденцію до подальшої неконтрольованої ескалації", - йдеться у повідомленні.

У відомстві повідомили, що Шойгу довів до французького колеги свої занепокоєння щодо можливих провокацій з боку України із застосуванням "брудної бомби".

Як повідомлялося раніше, РФ готується підірвати дамбу Каховської ГЕС та звинуватити у цьому ЗСУ.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
01.02.2026
15:30

Реквієм за вугільною промисловістю Донбасу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу разом із московськими чиновниками, відрядженими Кремлем для керівництва «молодими республіками», та місцевими зрадниками імітували небувалі «успіхи» в розвитку економіки та обіцяли ще більш «вражаючі»...
Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Всі статті